Çalışmaktan zevk alın

0
49

Günün büyük bir kısmınız geçirdiğiniz işyeriniz size hapishane gibi mi geliyor? ‘evet’ cevabı verdiğinizi duyar gibi oluyoruz. Önerilerimiz sayesinde çalışmaktan zevk almaya başlayacağınız garanti.

  • Farklı masaüstü: Tüm gün bilgisayar başında mı çalışıyorsunuz? O zaman masaüstü görüntüsü olarak sevgilinizle gittiğiniz romantik bir tatilde çekilmiş bir fotoğrafınızı seçin. Böylelikle çalıştığınız dosyaları açıp kapatırken hayatınızda aylık satış raporlarından daha heyecanlı şeyler olduğunu hatırlayabileceksiniz.
  • Öğlenleri tatil yapın: Öğle tatilinde biraz keyif yapın. Manikür-pedikür yanında el ve ayak masajı yaptırabilirsiniz. Bu küçük kaçamak sayesinde üzerinize işler yığılmış ve çok gergin olsanız bile, kendinizi tazelemiş ve çekici hissedebilirsiniz.
  • İyi yemek yiyin: Öğle yemeğini masanızda geçiştirmek yerine onu görkemli bir hale getirmeye ne dersiniz? Hazır yiyecekler tüketme alışkanlığınızı bırakın. Formüllerdeki sodyum oranı yüksek olduğundan bu tür yiyecekler kendinizi şişkin hissetmenize sebep olurlar. İşe giderken yanınıza ekmek, peynir,meyve alın.

Sizi siz yapan, siz olacaksınız.

Sevgi ve Saygılarımla,

Hoşça kalın

Ayson Karabağ

ayson_karabag@hotmail.com

0532 3910934