Salı, 25 Temmuz 2017

you are here:
Telefonu Kapatmak Önemli

 Telefonu kapatmak önemli

Unutmayin:Kapanis önenlidir.Ancak satis sürecindeki diger adimalar da önemlidir.Kapanisa kadar olan diger adimlarin amaci basarili bir kapanisin temelini atmaktir.Kapanisa dogru adimlari basindan beri insa etmelisiniz.
Unutmayin:Etkili bir kapanis pozitif zihinsel yaklasim,hazir cevaplilik ve organize olmayida gerektirir.
Unutmayin:Çok direk ve açik kapanis teknikleri olabilir.Imali rizayla kapanis genellikle daha güvenli ve etkili olur.Kibarca itmek,direk itmekten daha iyidir.
Unutmayin:Prospectin sizin liderliginizi mülakat boyunca takip ettigini ve son adimi atmaya hazir oldugunu varsayin.Prospectin alacagini farz edin.


   Prospectin öncülük etmesini ve büyük bir karari kendi kendine vermesini istemeyin.Prospectin yerine karar verin ancak  öyle bir sekilde yapin ki kendi karariymis gibi kabullensin.
Unutmayin:Imali rizayla kapanisin en önemli özelligi prospectin küçük kararlar vermesidir.Büyük kararlara riza yolu acmak için alternatif secenekler sunan ve küçük evetler getircek sorular sorup büyük evetler ulasin.
Unutmayin:Kapanis için gerekli temeli atmadan silahlara sarilmayin.Her cözüm sunusundan ve her yeni kapanis fikrinden sonra imali rizayi kullnamayarak treni kacirmayin.
Unutmayin:Mütemadiyen yapilan aynnikapanis motive etmekten cok rahatsiz edicidir.Ilgiyi  sicak tutmak ve prospectin hislerinin bagli oldugu kablonun dügmelerini bulmak için kapanis konusunu degistirin.
Unutmayin:Siparis formunu imzalatip pesinati alin.
Unutmayin:Sipariis formuyla nakit almak sizin için cebinizde dah cok para olmasi demektir.

    Sizi siz yapan siz olacaksiniz
    Ayson Karabag
    Hosçakalin…
          Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

 

 
< Önceki   Sonraki >
RESIM GALERISIIRLERHOSGELDINIZTC KIMLIK OTELLERÇIÇEKÇILERKUAFÖRLERÜYE FIRMALARRESTAURANTLARTEMSILCIMIZ OLUNIS VERENLERGÜZEL SÖZLERSEKRETER GÖRÜSLERIKIM NE DEDI
Köse Yazarlari
 

Asli KAYA

Neset YALÇIN

 
Reklam Verenler


BOLU SEMINER RESIMLERI
BOLU SEMINERI RESIMLERI
0
Ziyaretçi Sayisi
Toplam900150
Tarih/Saat