Pazar, 26 Şubat 2017

you are here:
Telefonu Kapatmak Önemli

 Telefonu kapatmak önemli

Unutmayın:Kapanış önenlidir.Ancak satış sürecindeki diger adımalar da önemlidir.Kapanışa kadar olan diger adımların amacı basarılı bir kapanışın temelini atmaktır.Kapanışa dogru adımları basından beri inşa etmelisiniz.
Unutmayın:Etkili bir kapanış pozitif zihinsel yaklaşım,hazır cevaplılık ve organize olmayıda gerektirir.
Unutmayın:Çok direk ve açık kapanış teknikleri olabilir.İmalı rızayla kapanış genellikle daha güvenli ve etkili olur.Kibarca itmek,direk itmekten daha iyidir.
Unutmayın:Prospectin sizin liderliginizi mülakat boyunca takip ettigini ve son adımı atmaya hazır oldugunu varsayın.Prospectin alacagını farz edin.


   Prospectin öncülük etmesini ve büyük bir kararı kendi kendine vermesini istemeyin.Prospectin yerine karar verin ancak  öyle bir şekilde yapın ki kendi kararıymış gibi kabullensin.
Unutmayın:İmalı rızayla kapanışın en önemli özelliği prospectin küçük kararlar vermesidir.Büyük kararlara rıza yolu acmak için alternatif secenekler sunan ve küçük evetler getircek sorular sorup büyük evetler ulaşın.
Unutmayın:Kapanış için gerekli temeli atmadan silahlara sarılmayın.Her cözüm sunusundan ve her yeni kapanış fikrinden sonra imalı rızayı kullnamayarak treni kacırmayın.
Unutmayın:Mütemadiyen yapılan aynnıkapanış motive etmekten cok rahatsız edicidir.İlgiyi  sıcak tutmak ve prospectin hislerinin baglı oldugu kablonun dügmelerini bulmak için kapanış konusunu degiştirin.
Unutmayın:Sipariş formunu imzalatıp peşinatı alın.
Unutmayın:Sipariiş formuyla nakit almak sizin için cebinizde dah cok para olması demektir.

    Sizi siz yapan siz olacaksınız
    Ayson Karabağ
    Hoşçakalın…
          Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

 

 
< Önceki   Sonraki >
RESİM GALERİŞİİRLERHOŞGELDİNİZTC KİMLİK OTELLERÇİÇEKÇİLERKUAFÖRLERÜYE FİRMALARRESTAURANTLARTEMSİLCİMİZ OLUNİŞ VERENLERGÜZEL SÖZLERSEKRETER GÖRÜŞLERİKİM NE DEDİ
Köşe Yazarları
 

Aslı KAYA

Neşet YALÇIN

 
Reklam Verenler


ANTALYA MANAVGAT BELEDIYESİ
Sekreter Dergisi 3
4
Ziyaretçi Sayısı
Toplam2130378
Tarih/Saat