Ünlü Eğitimci Ayson Karabağ Ali Haydar Çalışanlarına Eğitim

Bilgi işimizde olmasa olmaz. Her yemeğin ölçüleri var. Pişirme derecesi ve ölçülerini iyi tutarsanız işinizde başarınızı artar. Onun için usta ve çıraklarımızı her ay eğitimden
Geçirerek müşterilerimize daha kaliteli hizmet etmeyi amaçlamaktayız diyerek
Ünlü Eğitimci Yazar, Ayson KARABAĞI davet ederek
Dinleme,
Konuşma,
Vücut dili,
Ses tonu,
Konuşma biçimleri,
Bakışlar,
Davranış şekli,
Empati,
Müşteri beklentileri,
Konularında Ali Haydar Çalışanlarına yararlı bir eğitim vererek, anlatımlarına şöyle devam etti
Müşteri adeta bir Yeni doğmuş bebek gibidir.
Bundan otuz yıl önce müşterinin işletmeler için hiç bir önemi yoktu. Hiç bir önemli yönetim kararında müşteri ciddi olarak yer almazdı. Dünya tek kelimeyle bir arz cennetiydi. Ne üreteceğine, nasıl satacağına, fiyatın ne olacağına işletmeler karar veriyor ve hatta müşterileri kimi zaman paralarını önceden alarak, mal kuyruğunda aylarca bekletiyorlardı.
Bugün ise ortam tam bir alıcı cennetine dönüştü. Rakiplerin sayısı küreselleşmeyle birlikte, artmaktadır. Her yıl çalışılan alana yeni yeni rakipler girmektedir. Alıcıların önlerindeki alternatifler arttıkça, fiyata karşı giderek daha duyarlı hale gelmektedirler. Ürünleri yada hizmetleri farklılaştırma gittikçe önem kazanmaktadır.
Müşteri odaklı düşünme bu noktada ortaya çıkar. Koşulsuz müşteri tatmini anlamına gelir. Müşteriyi hem alışveriş sırasında hem de satış sonrasında, maliyeti ne olura olun, hoş tutmayı içerir. Çünkü bu yolla müşterinin sadakatini ağlamak, maliyetleri fazlasıyla karşılayacaktır
Rekabet ortamda mevcut müşterileri kaybetmeden yenilerini edinmek zorundasınız. Ama bunu yaparken aynı zamanda farklılaşmanız gerekiyor. İşte, “müşteri odaklılık” kavramı bu noktada devreye giriyor.
Müşteri odaklı düşünme ve davranma konusu, iş dünyasında farklılaşmayı sağlar. Bu eğitimde müşteri tanımı, iç ve dış müşteri ilişkisi ile müşteri odaklılık kavramlarını öğrenmiş olacaksınız.
İşletmenin Patronu, Davut Bey ve İşletme Müdürü İbrahim beyinde katıldığı seminerde
Ayson Beyden çok değerli bilgiler aldık, kendisine teşekkür ederiz.
Diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.Ayson Karabağ da içden samimi severek eğitim istekli arkadaşlar kıtabını imzaliyarak aldilar. Kıtabınızı zevkle okuyacakların soylediler.
Bu eğitim seminere katillanlara cok uyandırma modelı olduğunu ifade ettiler.

CEVAP VER