EN GÜZEL VE EN GÜÇLÜ MESLEK SEKRETERLİK

0
187

DÜNYADA İNSANLARIN EN GÜZEL İCRA ETTİĞİ,

EN GÜZEL VE EN GÜÇLÜ MESLEK.

SEKRETERLİK!…

SEKRETER DERGİSİ’ni  size sunmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Takip edeceğiniz her sayımızda farklı konularla karşınızda olacağız.

Amacımız mesleki kariyerinize, vizyonunuza, kişisel tecrübelerinize SEKRETER DERGİSİ’nin bakış açısını da katarak en iyiye ulaşmak ve birikimlerinizi paylaşmaktır. Bu meslekte ilerleyen, çalışan, okuyan, kendini geliştiren altın gibi mesleğe kavuşmak, huzurlu ortamda iyi para kazanmak için sizde sıkı sıkı sarılın.

Sekreterlik mesleğinin tecrübeye dayalı oluşu, içerik olarak dergi sayfalarımızın genel karakterlerini hazırlamada önemli bir yer oluşturmaktadır. Sürekli arz eden konuların, mesleki yazıların 1 yıllık süreç içerisinde takip edilmesi ve işyerlerinizde uygulanması, meslek kariyerinizi olumlu yönde geliştirecektir.

Ayrıca iş transferleri konusunda SEKERETER DERGİSİ sizlere gereken bilgiyi sunacak ve iş sorunlarınızda en yakın yardımcınız olacaktır.

İşiniz olabilir veya işsiz olabilesiniz. Yarın bulunduğunuz yerin üstüne geçmek istiyorsanız çevremizde sekreterliğin kıymetini bilen bilgili, becerikli, otellerden-restoranlardan rezervasyon yapmasını bilen hünerli sekreterlere ihtiyaç var. Sizleri tanırsak bilirsek, sizlere iyi kapılar açabiliriz.

Sizlerden istediğimiz klasik dergi okuyuculuğunun çok çok ötesine taşan, birlik ve beraberliğe dayalı mesleki dayanışma bilinci ile sağlayacağımız sıcak dostluklardır. SEKRETER DERGİSİ’nin daha iyiye ve güzele ulaşması için bizlere yönelteceğiniz eleştiri ve değerlendirmeler ortak çabalarımızın meyvesi olacaktır.

SEKRETER DERGİSİ’ni arkadaşlarınıza, dostlarınıza önermeniz,telefon veya faxlarını bizlere iletmeniz yayınımızın daha geniş kitlelere, sizlerin vasıtasıyla en kısa zamanda ulaşmasını sağlaycaktır.

Deneyimli ve tecrübeli sekreter arkadaşlarınız varsa bize haber verin. Röportaj yapalım, tecrübeli başka arkadaşlara da örnek olsun. Şiir ve yazılarınızı gönderin dergimizde yayınlayalım.

ADRESE TESLİM

KAPIDA ÖDEME

SİPARİŞ HATTI : 0507 9453299 

Dergimize uye olun yıllık uyelık bedeli 90 tl